RSS feed for t9xv
  • Mystic River

    ★★★★

  • The Mist

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Wonder

    ★★★★★

  • Contagion

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Room

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Invisible Guest

    ★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Watchmen

    ★★★★