Sort by
  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★½

  • The Miracle Club

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • White House Plumbers

  • Love & Death

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jules

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Swarm

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Cat Person

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • George & Tammy

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Ghosted

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★½

  • Tell It Like a Woman

    ★★