• Thoroughbreds

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Bodied

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Hale County This Morning, This Evening

    ★★★★

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • American Factory

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Birth

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Boy Erased

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Wildlife

    ★★★★

  • First Man

    ★★★