tainalomba has logged 29 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Lovely Bones

The Lovely Bones

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The To Do List

The To Do List

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pray Away

Pray Away

2021
×
★★★★
Edit this entry  
30
I Love You, Man

I Love You, Man

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Murder by the Coast

Murder by the Coast

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Descendants 3

Descendants 3

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Descendants 2

Descendants 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Descendants

Descendants

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Goofy Movie

A Goofy Movie

1995
×
★★★
Edit this entry  
20
Demi Lovato: Dancing with the Devil

Demi Lovato: Dancing with the Devil

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

2020
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Your Turn

Your Turn

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Delete History

Delete History

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Invisible Life

Invisible Life

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry