• Spiderhead

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

  • Senior Year

  • Along for the Ride

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Cheaper by the Dozen

  • Deep Water

  • DMZ

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

  • Kimi

  • Home Team

  • Fresh

    ★★★★

  • The Royal Treatment

  • Brazen

  • The Tinder Swindler

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

  • The Unforgivable

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

  • Love Hard

  • Encanto

  • Colin in Black & White

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • The Guilty

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

  • He's All That

  • Clickbait

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • Resort to Love

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

  • Fatherhood

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

  • A Week Away

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Moxie

  • Girl in the Basement

  • Cherry

  • Chaos Walking