Sort by
  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Wildhood

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Secret Window

    ★★★

  • Menace II Society

    ★★★½

  • Forgotten

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Nobody's Fool

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Land

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Top Gun

    ★★★