Sort by
  • Night of the Howling Beast

    ★★★½

  • Exorcismo

    ★★★½

  • A Dragonfly for Each Corpse

    ★★★½

  • The Hunchback of the Morgue

    ★★★★

  • The She Beast

    ★★★½

  • Criss Cross

    ★★★★½

  • The Glass Key

    ★★★★½

  • The Blue Dahlia

    ★★★★½

  • Night of the Werewolf

    ★★★½

  • The Beasts' Carnival

    ★★★½

  • The Coming of Sin

    ★★★½

  • Dark August

    ★★★½

  • Blue Eyes of the Broken Doll

    ★★★★

  • The Torture Chamber of Dr. Sadism

    ★★★★

  • The Black Cat

    ★★★½

  • Brain of Blood

    ★★

  • Vampyres

    ★★★★

  • The Blood Drinkers

    ★★★½