• X

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • 9

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Playlist

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Sector VIP

    ★★★

  • Santa

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • The Siamese Bond

    ★★★½

  • Tomando estado

    ★★

  • Sweat

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Sophie Jones

    ★★

  • My Tender Matador

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★

  • Lejos de casa

    ★★½

  • In My Room

  • Mainstream

    ★★★

  • Honey Cigar

    ★★★

  • Spring Blossom

    ★★

  • Skies of Lebanon

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Golondrinas

    ★★★

  • The Crimes That Bind

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • El encanto

    ★★

  • Irresistible

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★½

  • The World to Come

    ★★★½

  • Milkwater

    ★★★½

  • The High Note

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • The Teacher

    ★★

  • Toxic

    ★½

  • Unorthodox

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Neither Hero Nor Traitor

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • A Common Crime

    ★★★½

  • The Trouble with Being Born

    ★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Mum, Mum, Mum

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Algo con una mujer

  • The Father

    ★★★★

  • A Perfectly Normal Family

    ★★★★

  • High Tide

    ★½

  • Minari

    ★★★★

  • Emilia

    ★★½

  • The Nest

    ★★½

  • The Dose

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Shirley

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★½