• El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★

  • Slice

    ★★

  • Widows

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • Kin

    ★★★

  • The Happytime Murders

  • Tag

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Searching

    ★★★½

  • Papillon

    ★★★

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • The Thing

    ★★★★★

  • The Jerk

    ★★★½

  • Alien

    ★★★★

  • Apocalypse Now

    ★★★★

  • The Godfather

    ★★★★★

  • The Sound of Music

    ★★★★½

  • Psycho

    ★★★★½