Sort by
  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Paris, Texas

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Her

    ★★★★★

  • Mini DV

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Footnote

    ★★★★★

  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

    ★★★★½

  • Saving Shuli

    ½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★

  • Let It Be Morning

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • The Bélier Family

  • CODA

    ★½

  • Here We Are

    ★★★★