Sort by
  • Do Revenge

  • Not Okay

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Camera of Doctor Morris

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

  • Turning Red

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • The Guilty

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Fear Street: 1666

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • Saving Shuli

    ★½

  • Luca

  • Cruella

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • Moxie

  • Bliss

    ½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★

  • The Prom

    ½

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Love and Monsters

  • Hubie Halloween

    ½

  • Spontaneous

  • The Boys in the Band

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

  • I Care a Lot

  • I Used to Go Here

  • The Kissing Booth 2

  • The F**k-It List

  • The King of Staten Island

  • The Lovebirds

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Beastie Boys Story

  • My Octopus Teacher

  • The Thing About Harry

  • Palm Springs

  • The Social Dilemma

  • Kajillionaire

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★

  • Let It Snow

  • Zombieland: Double Tap

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

  • Babyteeth

    ★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ½

  • Marriage Story

  • Dora and the Lost City of Gold