RSS feed for Tamson23

Tamson23 has logged 10 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Open House

The Open House

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagascar: Escape 2 Africa

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Madagascar

Madagascar

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Interview

The Interview

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Grudge

The Grudge

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Jumanji

Jumanji

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★★½
Edit this entry  
18
Jumanji

Jumanji

1995
×
★★★
Read prior review Edit this entry