Tannya has logged 20 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Miss Congeniality

Miss Congeniality

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Canola

Canola

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Evergreen Love

Evergreen Love

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Tomorrowland

Tomorrowland

2015
×
★★½
Edit this entry  
23
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
★★
Edit this entry  
23
Kirikou and the Men and Women

Kirikou and the Men and Women

2012
×
★★★½
Edit this entry  
22
Naruto Shippuden the Movie: The Lost Tower

Naruto Shippuden the Movie: The Lost Tower

2010
×
★★★
Edit this entry  
22
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Edit this entry  
20
Blade: Trinity

Blade: Trinity

2004
×
★★
Edit this entry  
19
Need for Speed

Need for Speed

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Tales of the Night

Tales of the Night

2011
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Frighteners

The Frighteners

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★½
Edit this entry  
11
Legal Eagles

Legal Eagles

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★½
Edit this entry  
04
Terms of Endearment

Terms of Endearment

1983
×
★★
Edit this entry  
04
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Source Code

Source Code

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry