Tannya has logged 23 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
ATM

ATM

2012
×
★★★
Edit this entry  
30
Memento

Memento

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Oculus

Oculus

2013
×
★★½
Edit this entry  
24
West of Memphis

West of Memphis

2012
×
★★★
Edit this entry  
23
Flying Monkeys

Flying Monkeys

2013
×
½
Edit this entry  
23
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★
Edit this entry  
22
Sinister

Sinister

2012
×
★★★
Edit this entry  
22
The Heaven None Missed 2

The Heaven None Missed 2

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
The Ghost and the Darkness

The Ghost and the Darkness

1996
×
★★
Edit this entry  
18
Sully

Sully

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Messengers

The Messengers

2007
×
Edit this entry  
16
Never Back Down

Never Back Down

2008
×
★★
Edit this entry  
16
Brother

Brother

2000
×
★★★
Edit this entry  
15
The Hurt Locker

The Hurt Locker

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
Read the review Edit this entry  
13
Sully

Sully

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★
Edit this entry  
11
The Sorcerer's Apprentice

The Sorcerer's Apprentice

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Grease Live

Grease Live

2016
×
★★★
Edit this entry  
10
Trespass

Trespass

2011
×
Read the review Edit this entry  
10
Home Run

Home Run

2013
×
Edit this entry  
04
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Family

The Family

2013
×
★★
Read the review Edit this entry