RSS feed for Tanea
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

2017
×
Edit this entry  
02
Winchester

Winchester

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Insidious: The Last Key

Insidious: The Last Key

2018
×
★★½
Edit this entry  
15
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★
Edit this entry  
13
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Proud Mary

Proud Mary

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Choking Game

The Choking Game

2014
×
Edit this entry  
09
A Daughter's Nightmare

A Daughter's Nightmare

2014
×
★★
Edit this entry  
22
The Incredible Jessica James

The Incredible Jessica James

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Kidnap

Kidnap

2017
×
★½
Edit this entry  
20
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Christmas Prince

A Christmas Prince

2017
×
★★
Edit this entry  
07
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wrapped Up In Christmas

Wrapped Up In Christmas

2017
×
★★½
Edit this entry  
18
Justice League

Justice League

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Resident Evil: The Final Chapter

Resident Evil: The Final Chapter

2016
×
★★★
Edit this entry  
04
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
SPF-18

SPF-18

2017
×
Read the review Edit this entry  
28
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
mother!

mother!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
When the Bough Breaks

When the Bough Breaks

2016
×
★½
Edit this entry  
08
#realityhigh

#realityhigh

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
It

It

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
High School Lover

High School Lover

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Death Note

Death Note

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fist Fight

Fist Fight

2017
×
★★
Edit this entry  
20
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Inferno

Inferno

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Edit this entry  
31
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Keeping Up with the Joneses

Keeping Up with the Joneses

2016
×
★★½
Edit this entry  
15
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Void

The Void

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★
Edit this entry  
05
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★★
Edit this entry  
29
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
28
You Get Me

You Get Me

2017
×
Read the review Edit this entry  
27
Morgan

Morgan

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry