RSS feed for Tanea

Tanea has logged 76 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Incredible Jessica James

The Incredible Jessica James

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Kidnap

Kidnap

2017
×
★½
Edit this entry  
20
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Christmas Prince

A Christmas Prince

2017
×
★★
Edit this entry  
07
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wrapped Up In Christmas

Wrapped Up In Christmas

2017
×
★★½
Edit this entry  
18
Justice League

Justice League

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Resident Evil: The Final Chapter

Resident Evil: The Final Chapter

2016
×
★★★
Edit this entry  
04
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
SPF-18

SPF-18

2017
×
Read the review Edit this entry  
28
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
mother!

mother!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
When the Bough Breaks

When the Bough Breaks

2016
×
★½
Edit this entry  
08
#realityhigh

#realityhigh

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
It

It

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
High School Lover

High School Lover

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Death Note

Death Note

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fist Fight

Fist Fight

2017
×
★★
Edit this entry  
20
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Inferno

Inferno

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Edit this entry  
31
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Keeping Up with the Joneses

Keeping Up with the Joneses

2016
×
★★½
Edit this entry  
15
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Void

The Void

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★
Edit this entry  
05
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★★
Edit this entry  
29
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
28
You Get Me

You Get Me

2017
×
Read the review Edit this entry  
27
Morgan

Morgan

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Deepwater Horizon

Deepwater Horizon

2016
×
★★★★
Edit this entry  
12
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
28
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★
Edit this entry  
24
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★
Edit this entry  
10
Shut In

Shut In

2016
×
★★
Edit this entry  
09
The Bye Bye Man

The Bye Bye Man

2017
×
Read the review Edit this entry  
08
Rings

Rings

2017
×
Edit this entry  
07
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
30
The Circle

The Circle

2017
×
★★
Read the review Edit this entry