RSS feed for TannerVolz
  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • The Omen

    ★★½

  • The Dead Center

    ★★★

  • House on Haunted Hill

    ★★★½

  • The Odd Couple

    ★★★★

  • Cleopatra

    ★★★

  • The Pink Panther

    ★★★★½

  • Romeo and Juliet

    ★★★★

  • Oliver!

    ★★★½

  • It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

    ★★★★

  • Cape Fear

    ★★★★

  • Barbarella

    ★★★½

  • A Woman Is a Woman

    ★★★½

  • High and Low

    ★★★★

  • For a Few Dollars More

    ★★★½

  • The Toolbox Murders

    ★★★

  • The Night Evelyn Came Out of the Grave

    ★★½

  • Equinox

    ★★★