RSS feed for Meghan

Meghan has rated 387 comedy films.

  • Orange County

    ★★★½

  • Home

    ★★★½

  • Billy Madison

    ★★

  • Storks

    ★★½

  • Mamma Mia!

    ★★★

  • Jinxy Jenkins, Lucky Lou

    ★★★½

  • Almost Adults

  • Barney's Version

    ★★★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★½

  • When Pigs Fly

    ★★★★★

  • Too Many Cooks

    ★★★★

  • Love Actually

    ½

  • Nothing Like the Holidays

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Elf

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Miss Congeniality

    ★★★½

  • Rock of Ages

    ★★★