RSS feed for Meghan

Meghan has rated 235 films ★★★★ .

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • You Are Here

    ★★★★

  • United in Anger: A History of ACT UP

    ★★★★

  • Other People

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Young Adult

    ★★★★

  • Capitalism: A Love Story

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Newsies: The Broadway Musical

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★

  • Roger & Me

    ★★★★

  • Y Tu Mamá También

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Bowling for Columbine

    ★★★★

  • Angels in America

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★