Sort by
  • Do Revenge

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Patti Cake$

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Tangerine

    ★★★★★

  • Short Term 12

    ★★★★★

  • The Help

    ½

  • God of Love

    ★★★★

  • Blue Valentine

    ★★★★★

  • Adventureland

    ★★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★★

  • Lost in Translation

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★½

  • Taipei Story

    ★★★★★

  • The Queen

    ★★★★★