Tom has logged 15 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
The Hummingbird Project

The Hummingbird Project

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★★
Edit this entry  
24
Julie & Julia

Julie & Julia

2009
×
★★★★
Edit this entry  
22
True Lies

True Lies

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
10
The Upside

The Upside

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Tag

Tag

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
11
55 Steps

55 Steps

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★½
Edit this entry  
26
The Bucket List

The Bucket List

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
17
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★★½
Edit this entry  
17
Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
07
The Terminal

The Terminal

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
11
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★
Edit this entry  
07
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★½
Edit this entry