RSS feed for TarsTarkas
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • War

    ★★★½

  • Identity Theft of a Cheerleader

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Hellboy

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ghost Squad

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • What We Left Behind: Looking Back at Star Trek: Deep Space Nine

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★½

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Mistress Hunter

    ★★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★★½

  • Galaxy Lords

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★½

  • Hanson and the Beast

    ★★★

  • Goldbuster

    ★★★½

  • Gandarrapiddo!: The Revenger Squad

    ★★★½

  • Bleeding Steel

    ★★★★

  • The Thousand Faces of Dunjia

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Drink Slay Love

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • RiffTrax Live: Summer Shorts Beach Party

    ★★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • Fifty Shades Darker

    ★½

  • Jailbreak

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Kung Fu Yoga

    ★★★★

  • The Incredible Jessica James

    ★★★★½

  • Dave Made a Maze

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★½

  • Mrs K

    ★★★★

  • Searchers

    ★★★★

  • Headshot

    ★★½

  • Mister Universo

    ★★★★

  • League of Gods

    ★½

  • Colossal

    ★★★★

  • The Transfiguration

    ★★★½

  • Life After Life

    ★★½

  • The Mermaid

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★½

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Iron Man

    ★★★★½

  • .com for Murder

  • Blood Surf

    ★★

  • Bring It On

    ★★★★½

  • The Mission

    ★★★★½

  • High School Ghosthustlers

    ★★★½

  • Bad Lieutenant

    ★★★★

  • Scooby-Doo and the Ghoul School

    ★★★½

  • Slugs

    ★★★★

  • Robo Vampire

    ★★

  • Blood Harvest

    ★★★

  • Ms .45

    ★★★★★

  • Revenge of the Cheerleaders

    ★★★★

  • Wolf Guy

    ★★★★

  • Three Giant Men

    ★★★★½

  • Female Prisoner Scorpion: Jailhouse 41

    ★★★★