• Thar

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Sharmaji Namkeen

    ★★★

  • Jalsa

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

  • The Lost City

    ★★★

  • Radhe Shyam

    ★★

  • Jhund

    ★★★★

  • Dhuin

  • The Batman

    ★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Turning Red

    ★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Badhaai Do

    ★★★★

  • Gehraiyaan

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Dhamaka

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • Kurup

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Sooryavanshi

  • Red Notice

    ★★

  • Annaatthe

  • Jai Bhim

    ★★★

  • Hum Do Hamare Do

    ★★

  • Sardar Udham

    ★★★★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

  • Seetimaarr

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Shershaah

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • The Last Mercenary

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★★★

  • Ray

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★