Tasha has logged 25 entries for films during April 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Zero Motivation

Zero Motivation

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Starred Up

Starred Up

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Kidnapping of Michel Houellebecq

The Kidnapping of Michel Houellebecq

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
I Won't Come Back

I Won't Come Back

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Just Before I Go

Just Before I Go

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Güeros

Güeros

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dirty Hands

Dirty Hands

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Something Must Break

Something Must Break

2014
×
★★★
Edit this entry  
22
The Samurai

The Samurai

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Human Capital

Human Capital

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Gabriel

Gabriel

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Miss Meadows

Miss Meadows

2014
×
★★★½
Edit this entry  
21
Summer of Blood

Summer of Blood

2014
×
Read the review Edit this entry  
21
NOW: In the Wings on a World Stage

NOW: In the Wings on a World Stage

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Lucky Them

Lucky Them

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Love & Engineering

Love & Engineering

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Boulevard

Boulevard

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
In Your Eyes

In Your Eyes

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Every Secret Thing

Every Secret Thing

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Transcendence

Transcendence

2014
×
★★
Edit this entry  
14
Citizen X

Citizen X

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blue Ruin

Blue Ruin

2013
×
★★★★
Edit this entry  
04
Cuban Fury

Cuban Fury

2014
×
★★
Read the review Edit this entry