Sort by

Tasha has logged 24 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
25
Paddington

Paddington

2014
×
★★★
Edit this entry  
24
Monsters and Men

Monsters and Men

2018
×
★★★★
Edit this entry  
23
I Am Not a Witch

I Am Not a Witch

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
Half the Picture

Half the Picture

2018
×
★★★★
Edit this entry  
23
Blaze

Blaze

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
Arizona

Arizona

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★½
Edit this entry  
22
I Think We're Alone Now

I Think We're Alone Now

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Happy Prince

The Happy Prince

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
White Fang

White Fang

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bodied

Bodied

2017
×
★★★★
Edit this entry  
20
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
Tyrel

Tyrel

2018
×
★★★½
Edit this entry  
19
Robin Williams: Come Inside My Mind

Robin Williams: Come Inside My Mind

2018
×
Edit this entry  
19
Clara's Ghost

Clara's Ghost

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
306 Hollywood

306 Hollywood

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Rebecca

Rebecca

1940
×
★★★★
Edit this entry  
15
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
To Die For

To Die For

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry