• Ready Player One

    ★★★★½

  • Fast Color

    ★★

  • Elizabeth Harvest

    ★★

  • Blockers

    ★★★

  • Wildling

    ★★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★½

  • Heavy Trip

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Death Wish

    ★★★

  • The Commodore Story

    ★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Unsane

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Lords of Chaos

    ★★★★

  • Assassination Nation

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Arizona

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • American Animals

    ★★★½

  • The Game Changers

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • The Open House

    ★½

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★½

  • What Keeps You Alive

    ★★½

  • Insidious: The Last Key

    ★½

  • Bright

    ★★★

  • Pitch Perfect 3

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★½

  • Terrified

    ★★½

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★★

  • House of the Witch

    ½

  • Happy Death Day

    ★★½

  • Cargo

    ★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★

  • Permanent

    ★★½

  • Cult of Chucky

    ★★

  • Killing Gunther

    ★★★½

  • Anna and the Apocalypse

    ★★½

  • Pyewacket

    ★★★

  • Mom and Dad

    ★★★★

  • The Cured

    ★★★

  • The Ritual

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • First Reformed

    ★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Death Note

    ★★½

  • Veronica

    ★½

  • Leatherface

    ★★★

  • Little Evil

    ★★

  • A Bad Moms Christmas

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The House

    ★★

  • Annabelle: Creation

    ★★

  • Sun Dogs

    ★★★

  • My Name Is Lenny

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Resident Evil: Vendetta

    ★★★½

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • The Mummy

    ★★