• Idle Hands

    ★★★½

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★

  • The Mule

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★

  • The Humans

  • The Equalizer

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Black Friday

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Slow West

    ★★★

  • Rudderless

    ★★★½

  • Rhymes for Young Ghouls

    ★★★

  • Life

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Z

    ★★½