Rocky has rated 139 films ★★½ .

  • Bunraku

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Lifeforce

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★½

  • Surveillance

    ★★½

  • Save Yourselves!

    ★★½

  • Arizona

    ★★½

  • Fright Night

    ★★½

  • Digging Up the Marrow

    ★★½

  • Yummy

    ★★½

  • House at the End of the Street

    ★★½

  • Halloween III: Season of the Witch

    ★★½

  • Night of the Creeps

    ★★½

  • The Rental

    ★★½

  • Permanent

    ★★½

  • Experimenter

    ★★½

  • Headless

    ★★½

  • Snowtown

    ★★½