Rocky has rated 162 films ★★★★ .

  • Life

    ★★★★

  • The Mist

    ★★★★

  • Don't Tell Mom the Babysitter's Dead

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★★

  • Go

    ★★★★

  • Seven Stages to Achieve Eternal Bliss

    ★★★★

  • The Furies

    ★★★★

  • I See You

    ★★★★

  • Dude Bro Party Massacre III

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Imprint

    ★★★★

  • Heavy Trip

    ★★★★

  • Dredd

    ★★★★

  • Orgazmo

    ★★★★

  • Mrs. Doubtfire

    ★★★★