• Despicable Me 4

  • Ambulance

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Guilty

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Black Widow

  • F9

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Long Toast

    ★★

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Totally Under Control

    ½

  • Hubie Halloween

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • The Tax Collector

    ★★★★

  • The Stunt Double

    ½

  • Hannibal Buress: Miami Nights

  • Only Tomorrow

  • Coming Out

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Becky

    ★★

  • War Hero

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Lightswitch

  • The Hunt

  • Hillary

    ½

  • Bloodshot

    ★★★★½

  • The Weeknd: After Hours

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • Portrait of a Chimera

  • Final Task

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Miss Americana

    ½

  • My Spy

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • MM;XX

  • Star Wars Collection

  • Cats

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★★½

  • Jeff Garlin: Our Man in Chicago

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Kill Chain

  • Jexi

    ★★★

  • The Dunes

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Creama

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★★

  • Battle at Big Rock

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

  • Hustlers

    ½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Waves

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★½

  • Weathering with You

    ★★★★★

  • The Banana Splits Movie

  • Surrender

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ½