• UglyDolls

    ½

  • Low Tide

    ★★★★

  • The Kill Team

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Guava Island

    ★★½

  • After

    ★★

  • The Haunting of Sharon Tate

    ½

  • Kevin Hart: Irresponsible

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

  • Wonder Park

  • Stuber

    ★★½

  • Good Boys

    ★★★½

  • Everybody's Everything

    ★★★★★

  • Booksmart

    ½

  • The Beach Bum

    ★★★★★

  • Body at Brighton Rock

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★★★

  • Notes from Melanie

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

  • Isn't It Romantic

    ½

  • Light of My Life

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

  • Big Time Adolescence

    ★★★★★

  • Fighting with My Family

    ★½

  • Untouchable

  • Late Night

  • The Kid Who Would Be King

  • Vice

    ½

  • The Mule

    ★★★★★

  • Bumblebee

    ★★

  • Goth Angel: The Story of Lil Peep

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Aquaman

    ½

  • The Christmas Chronicles

    ★½

  • Creed II

    ★★½

  • The Grinch

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★½

  • Auntie Edna

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★

  • The Gillymuck

  • Urn

  • Lippy

  • Carved

  • The Hug

  • The Box

  • The Rizzle

  • Haunted, Horrifying Sounds from Beyond the Grave

  • Venom

    ★★★★½

  • Bad Times at the El Royale

  • Hell Fest

    ★★★½

  • Night School

  • The Clovehitch Killer

    ★★★

  • You Might Be the Killer

    ★★★½

  • Smallfoot

    ★★★

  • Pine

  • Green Book

    ★½

  • Slice

    ½

  • High Life

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Ben Is Back

    ★★★½

  • Life Itself

  • Halloween

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • Orange Vampires

  • The Predator

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Mountain

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½