Sort by

Tatiana Sofia🧼 has logged 37 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Insomnia

Insomnia

2002
×
★★★
Edit this entry  
28
Blade

Blade

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Unbroken

Unbroken

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
My Days of Mercy

My Days of Mercy

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Cable Guy

The Cable Guy

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Suffragette

Suffragette

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Sleepless in Seattle

Sleepless in Seattle

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
As Good as It Gets

As Good as It Gets

1997
×
★★★
Edit this entry  
14
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Butterfly Effect

The Butterfly Effect

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wild Child

Wild Child

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Speed

Speed

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Inside Man

Inside Man

2006
×
★★★
Edit this entry  
02
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Coco Before Chanel

Coco Before Chanel

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry