• Amy Schumer Presents: Parental Advisory

    ★★★

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★★½

  • Halftime

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★★

  • Toscana

    ★★★½

  • The Valet

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Honeymoon With My Mother

    ★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

  • The Northman

    ★★★½

  • Moonshot

    ★★

  • In Good Hands

    ★★★½

  • Without Saying Goodbye

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Rescued by Ruby

    ★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Invisible Thread

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • What a Father!

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★★★½

  • Through My Window

    ★★★

  • Home Team

    ★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★

  • The Royal Treatment

  • Today We Fix the World

    ★★★½

  • 100 días con la Tata

    ★★★★

  • Lulli

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Mamá o papá

    ★★★★½

  • Tú eres mi problema

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Anonymously Yours

    ★★★½

  • The Perfect Family

    ★★★★½

  • Mixtape

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • 40 Love

    ★★½

  • Forever Out of My League

    ★★★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Sounds Like Love

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Confessions of an Invisible Girl

    ★★★

  • Still Out of My League

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Millonario sin amor

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Being James Bond

    ★★★

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

    ★★★

  • Resort to Love

    ★★★½

  • The Guide to the Perfect Family

    ★★★★