Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • White Noise

  • Nope

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

  • EO

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • This Is Going to Hurt

    ★★★★★

  • I Didn't See You There

    ★★★★★

  • The Territory

    ★★★★★

  • Living

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • The Good Boss

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Soul

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • The Assistant

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Cunk on...

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★

  • La La Land

    ★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • A Bigger Splash

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Her

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Drive

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Inception

    ★★★

  • Avatar

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • Oldboy

    ★★★★