• The Voyeurs

    ★★½

  • American Beauty

    ★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★

  • Girl, Interrupted

    ★★★★

  • Requiem for a Dream

    ★★★★★

  • City of God

    ★★★★★

  • Still Alice

    ★★★★

  • Freeheld

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★½

  • Elisa & Marcela

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • My First Summer

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★