Tiziana has logged 13 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Saw

Saw

2004
×
★★½
Edit this entry  
13
The Room

The Room

2003
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Queen

The Queen

2006
×
★★★★
Edit this entry  
08
The New Country

The New Country

2000
×
★★★½
Edit this entry  
07
Beck 01 - The Decoy Boy

Beck 01 - The Decoy Boy

1997
×
★★★½
Edit this entry  
06
Birdemic 2: The Resurrection

Birdemic 2: The Resurrection

2013
×
½
Edit this entry  
06
I Am Here....Now

I Am Here....Now

2009
×
½
Edit this entry  
05
Snapphanar

Snapphanar

2006
×
★★★★
Edit this entry  
04
Drifters

Drifters

2015
×
★★½
Edit this entry  
04
Pass Thru

Pass Thru

2016
×
½
Edit this entry  
03
Truth or Dare

Truth or Dare

1997
×
★★★
Edit this entry  
02
The Second Tragic Fantozzi

The Second Tragic Fantozzi

1976
×
★★★½
Edit this entry  
01
White Collar Blues

White Collar Blues

1975
×
★★★½
Edit this entry