• Prey

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Rescued by Ruby

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★

  • Moonfall

  • Home Team

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Djinn

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Resort

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • The Seventh Day

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Son

    ★★★

  • Cherry

    ★★★★

  • The Claus Family

    ★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★★

  • Toys of Terror

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Drunk Bus

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★★

  • 2067

    ★★★