• Keep Sweet: Pray and Obey

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Our Father

  • The Staircase

  • Crush

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Umma

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Heart Shot

    ★★★

  • Inventing Anna

  • Kimi

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

  • Scream

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Night Teeth

    ★★★½

  • Dopesick

  • Maid

  • Britney vs. Spears

  • Controlling Britney Spears

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • LuLaRich

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • Clickbait

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

  • Plan B

    ★★★★½

  • Seance

    ★★★★

  • The Crime of the Century

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Moxie

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • It's a Sin

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

  • Happiest Season

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Run

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • American Murder: The Family Next Door

  • This Is Paris

  • I Care a Lot

  • Ammonite

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Unpregnant

  • Mainstream

    ★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • A New York Christmas Wedding