Sort by
  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • House Comes with a Bird

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Actress

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

  • You Heat Me Up, You Cool Me Down

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Mido and the Instrumals

    ★★★★

  • The Demons of Dorothy

    ★★★★★

  • Pequena Sinfonia do Sol

  • Lumens

  • Closeted Lesbian

  • Inventando Sensações

  • As Grandes Distâncias

  • Febre 40º

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • HAPΠ : (AR)REMIX

  • Luca

    ★★★★★

  • Invasão

  • All the Crows in the World

    ★★½

  • Playlist

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Fire in My Belly

    ★★★½

  • Halston

    ★★★★½

  • Four Roads

    ★★★★★

  • O Caso Evandro

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Save Ralph

  • Charli XCX: Alone Together

    ★★★★

  • Hold Me Tight

    ★★★★★

  • Play It Safe

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Moxie

    ★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • King Car

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Citadel

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Burrow

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Ainda Te Amo Demais

    ★★★★