• All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Infinite Storm

    ★★½

  • Black Crab

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Cellar

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Blacklight

    ★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Gold

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Last Survivors

    ½

  • Eternals

    ★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Margrete: Queen of the North

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Help

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Bull

    ★★★★

  • Zeros and Ones

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Ice Road

    ★½

  • Settlers

    ★★★

  • Ascension

    ★★★½

  • No Man of God

    ★★★½

  • Loki

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

  • Friends: The Reunion

  • Out of Death

    ½

  • F9

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Crime of the Century

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Night of the Sicario

    ★½

  • Naked Singularity

    ★★½

  • East of the Mountains

    ★★½

  • The Power

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier