Sort by
  • Avengers: The Kang Dynasty

  • The Fall Guy

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★★★★

  • Love in Taipei

    ★★½

  • The Passenger

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★½

  • My Fault

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Praise This

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • At Midnight

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • Snow Falls

    ★½

  • Dog Gone

  • House Party

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Mickey Saves Christmas

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Love, Lizzo

    ★★★★

  • Welcome to Chippendales

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • From Scratch

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★