• Hypnotic

    ★½

  • Night Teeth

    ★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

  • The Manor

    ★★★

  • Madres

    ★★½

  • Justin Bieber: Our World

    ★★

  • Escape The Undertaker

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Under Wraps

    ★★½

  • Maid

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Black as Night

    ★½

  • Bingo Hell

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Britney Vs Spears

    ★★

  • VHS 94

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • A Spark Story

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

  • Cry Macho

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • My Son

    ★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Come From Away

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Kate

    ★★

  • Time Is Up

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • The Starling

  • Copshop

    ★★½

  • Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Shane Gillis: Live In Austin

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★½

  • Karen

    ½

  • It Takes Three

    ★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • The J Team

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★½

  • He's All That

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Queenpins

    ★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Protégé

    ★½

  • Martyrs Lane

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Sweet Girl

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Superhost

    ★★★

  • Respect

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Kissing Booth 3

  • PAW Patrol: The Movie

    ★½

  • Beckett

    ★★½

  • Aftermath

  • Free Guy

    ★★★

  • The Exchange

    ★½