RSS feed for Bo Wells

Bo Wells has logged 18 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Blockers

Blockers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Shaft

Shaft

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
11
12 Strong

12 Strong

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Limitless

Limitless

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Smallfoot

Smallfoot

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Meg

The Meg

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
Rampage

Rampage

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry