Benny has logged 11 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paths of Glory

Paths of Glory

1957
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Tokyo Drifter

Tokyo Drifter

1966
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Modern Times

Modern Times

1936
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Certain Women

Certain Women

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Amadeus

Amadeus

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Thief

Thief

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Sunday in Hell

A Sunday in Hell

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Get Out

Get Out

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Hidden Fortress

The Hidden Fortress

1958
×
★★★½
Read the review Edit this entry