• Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • kid 90

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • A Storybook Ending

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★½

  • Cryptopia: Bitcoin, Blockchains & the Future of the Internet

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★½

  • Uncorked

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • The Photograph

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • A Fall from Grace

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Like a Boss

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Spies in Disguise

  • Holiday Rush

  • Zombie with a Shotgun

  • Queen & Slim

  • Midway

  • Doctor Sleep

  • The Nomads

    ★★★

  • Black and Blue

  • 21 Bridges

  • Countdown

  • Terminator: Dark Fate

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • Jexi

  • Gemini Man

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

  • Harriet

  • Saint Maud

    ★★★

  • Jojo Rabbit

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • Knives Out

  • Dolemite Is My Name

  • Abominable

  • Hustlers

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Waves

  • Ford v Ferrari

  • Motherless Brooklyn

  • Marriage Story

  • Ad Astra