Sort by
  • Code 8 Part II

    ★★★½

  • Players

    ★★★

  • Marmalade

    ★★★½

  • Dusty Slay: Workin' Man

    ★★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Lift

    ★★★

  • Echo

    ★★★½

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

    ★★★½

  • Night Swim

    ★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Good Burger 2

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • LEGO Marvel Avengers: Code Red

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Pete Holmes: I Am Not for Everyone

    ★★★½

  • Old Dads

    ★★★

  • Deep Fear

    ★★

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part Two

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Cage Match

    ★★★

  • The Devil on Trial

    ★★★½

  • LEGO Jurassic Park: The Unofficial Retelling

    ★★★½

  • Monsters of California

    ★★

  • Freelance

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Beth Stelling: If You Didn't Want Me Then

    ★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Encounters

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Joe Zimmerman: Cult Classic

    ★★★

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • The Abyss

    ★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • Finestkind

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • In the Land of Saints and Sinners

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★★

  • Groot's Snow Day

    ★★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★½

  • Are You My Groot?

    ★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • Poor Things

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★★

  • Todd Barry: Domestic Shorthair

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★½