Sort by

Todd Toussaint has logged 17 entries for films during October 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jackass Presents: Bad Grandpa

Jackass Presents: Bad Grandpa

2013
×
★★★
Edit this entry  
31
Retribution

Retribution

1987
×
★★★½
Edit this entry  
26
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★
Edit this entry  
24
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Stepfather

The Stepfather

1987
×
★★★
Edit this entry  
24
Motel Hell

Motel Hell

1980
×
★★★½
Edit this entry  
24
Don't Panic

Don't Panic

1988
×
★★★½
Edit this entry  
20
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★
Edit this entry  
17
Sicario

Sicario

2015
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Descent

The Descent

2005
×
★★★★★
Edit this entry  
10
The Mask of Fu Manchu

The Mask of Fu Manchu

1932
×
★★★
Edit this entry  
09
Burial Ground

Burial Ground

1981
×
★★★★
Edit this entry  
07
Disconnected

Disconnected

1984
×
Read the review Edit this entry  
04
Hatchet II

Hatchet II

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Messiah of Evil

Messiah of Evil

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
We Are Still Here

We Are Still Here

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry