Sort by
  • When Harry Met Sally...

    ★★★★½

  • Paradise, Hawaiian Style

    ★★★

  • Lava

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★★

  • Elvis - Aloha from Hawaii

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★½

  • Boy

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • The Bubble

    ½

  • Oculus

    ★★★

  • Prisoners

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Mr. Magorium's Wonder Emporium

    ★★