olivia has logged 25 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Beverly Hills Cop

Beverly Hills Cop

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Wind River

Wind River

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Star Trek

Star Trek

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dear Dictator

Dear Dictator

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Don't Think Twice

Don't Think Twice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Team America: World Police

Team America: World Police

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Tomorrowland

Tomorrowland

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry