• Thunder Force

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Barbie & Chelsea the Lost Birthday

    ★★½

  • Bad Trip

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Boss Level

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★★

  • There Is No

    ½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Locked Down

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Songbird

    ½

  • Monster Hunter

    ½

  • The Stand In

    ★★½

  • Superintelligence

    ½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★

  • Happiest Season

    ½

  • Come Play

    ½

  • The Craft: Legacy

    ★★★★

  • Skylines

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Freaky

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

  • Nomadland

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • The Owners

    ½

  • Tenet

    ★★★★★

  • PVT Chat

    ★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★★½

  • The Tax Collector

    ½

  • An American Pickle

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • Greenland

    ★★★★

  • Unhinged

    ★½

  • Follow Me

    ★★½

  • Money Plane

    ★★½

  • Tiny Diamond Goes Back to School

    ★★★

  • Hamilton

    ★½

  • Ava

  • Force of Nature

    ★½

  • Crickets

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Irresistible

  • Greyhound

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Infamous

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Becky

  • 3 Brothers - Radio Raheem, Eric Garner and George Floyd

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★½

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★